Jak urządzić pokój dziecka?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
margolcia11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 25/03/2019 18:08:56
Lokalizacja: Opole

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: margolcia11 »

Obecnie mamy dostęp do tak wielu rozwiązań, że pokój maluszka można zamienić w coś wyjątkowego. Mi osobiście podoba się styl marynistyczny :)
dreamsdesign
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30/04/2019 13:37:57
Kontakt:

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: dreamsdesign »

Przy urządzaniu pokoju dziecka trzeba zwrócić dużą uwagę na jakość materaca ponieważ wygoda spania jest bardzo ważna.
ariastarkowna22
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 05/05/2019 14:38:22

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: ariastarkowna22 »

Podczas urządzania pokoju, nie można zapomnieć o jakieś nowej książeczce czy zabawkach. Ale jeżeli jesteście w posiadaniu małych dzieciaków :D chociaż w sumie nie tylko małych, to możecie sprawić im jakiś prezent związany z ich ulubioną bajką. Moje dzieciaki sama nie wiem dlaczego uwielbiają świnkę Peppę. Moja znajoma poleciła mi stronę: https://www.taniaksiazka.pl/seria/swinka-peppa. Jestem w szoku, że księgarnia ma taką fajną ofertę dla najmłodszych i prawdopodobnie zostanę stałą bywalczynią.
martyn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 06/02/2019 00:37:08
Kontakt:

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: martyn »

Na pewno trzeba kupić jakieś fajne i ładne łóżeczko, może nawet i piętrowe - albo dla rodzeństwa, albo też takie, gdzie pod łóżkiem można wygospodarować miejsce np. na biurko. Bardzo fajne łóżka są w https://lanomeble.pl/ takie typowe dla dzieci.
Michaeltoura
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06/08/2019 09:26:01
Lokalizacja: United Arab Emirates
Kontakt:

Jak urządzić pokój dziecka

Post autor: Michaeltoura »

u mnie połozna z od razu wyczuła ze na dole jest dupka a nie główka.moja od poczatku była ułozona posladkowo,a wszystkie kopniaki czułam na pecherzu ojjj jak to bolało,na górze tylko jakies takie machanie raczkami odczuwałam.nic sie nie martw, a na ostatnim usg jak było ułozone?
iza23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 15/11/2016 09:46:34

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: iza23 »

A może jakieś fajne naklejki ścienne? Jeżeli pokój należy do chłopca to może piłkarskie? Tutaj http://naklejkomania.eu/614-naklejki-pilkarskie sobie zerknijcie. To tania sprawa, a można w ten sposób całkowicie odmienić wnętrze.
Lenka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29/03/2021 14:37:39
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: Lenka »

Mi najbardziej podobają się haftowane firany na wymiar. Wiem, że dla dziecka może to być trochę zbyt klasyczne, ale... chyba nie ma nic ładniejszego od eleganckiej firany, z dodatkiem lnianej zasłony, powieszonej na rzeźbionym karniszu z drewna. Wiem, że są i nowsze dekoracje okienne do pokoju dziecięcego. Ot choćby rolety rzymskie czy inne, ale to nie w moim guście. Cenię sobie ponadczasowe piękno, i przy dodatkach na okno, i przy wyborze mebli. :)
Awatar użytkownika
DesmondLycle
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 03/07/2021 18:13:32
Lokalizacja: Zimbabwe

-

Post autor: DesmondLycle »

Dla mnie w sypialni najważniejsze jest wygodne łóżko z materacem dostosowanym do naszych potrzeb Dlatego podczas wyboru łózka zdecydowałam się na materace dostępne na materacyk.pl Przy okazji zamówiłam także materac do łóżeczka naszego dziecka
świeczka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 17/03/2018 15:21:46

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: świeczka »

bezpiecznie ale kreatywnie :) poczytaj o wlacznikach https://osprzet-sklep.pl/blog-nc-1.html moja corka upodobala sobie konkretne i za cholere sie dala sobie ich wyperswadowac :D
MarekPi92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 17/05/2022 14:14:44

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: MarekPi92 »

Jest przecież mnóstwo inspiracji do tego by urządzić pokój dziecka. Takim najczesciej wybieranym stylem jest skandynawski chyba.
ODPOWIEDZ