Kostka brukowa - gdzie kupić ?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
rymek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05/05/2017 13:13:38

Kostka brukowa - gdzie kupić ?

Post autor: rymek »

Ostatnio natrafiłem na świetny lokalizator wszystkich punktów sprzedaży firmy Polbruk w Polsce. Na ich stronie internetowej http://www.polbruk.pl/pl/gdzie-kupic/ można od teraz wyszukiwać dystrybutorów po przez podanie miasta w formularzu, a wyświetli się lista lokalnych sprzedawców..: )
piotr546
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 06/05/2017 05:54:53

Re: Kostka brukowa - gdzie kupić ?

Post autor: piotr546 »

w jakimś sklepie budowlanym najlepiej
KasiaBasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 22/04/2017 19:32:32

Re: Kostka brukowa - gdzie kupić ?

Post autor: KasiaBasia »

Kupić to nie problem, znaleźć firmę do położenia już tak. Mi się obiło o uszy, że dobrze kładą w http://www.inter-import-export.pl/ jednak jeszcze okazji nie miałam skorzystać.
basiq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 19/02/2015 14:53:28

Re: Kostka brukowa - gdzie kupić ?

Post autor: basiq »

W sklepie klinkier https://kmk-klinkier.pl/ możesz dostać wysokiej jakości kostki brukowe. mam je założone od lat i nic się z nimi nie dzieje.
Mashat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12/06/2017 22:56:24
Kontakt:

Re: Kostka brukowa - gdzie kupić ?

Post autor: Mashat »

składy budowlane są sensownym miejscem.
Andżelikaaa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12/06/2017 09:07:45

Re: Kostka brukowa - gdzie kupić ?

Post autor: Andżelikaaa »

Najlepiej u Producenta, ewentualnie w hurtowni z materiałami budowlantmi lub jakimś innym składnie budowlanym. Jak człowiek zacznie szukać to się przekonaże wszędzie tego pełno. Jeśli chodzi o firmę to każda ma parwie to samo w standardzie ale firma Polbruk, jest chyba prekursorem nowych i fajnych płytek oi kostek brukowych. Ja polecam.
_________________________________________
Kontenery
Otomu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14/07/2017 07:13:56

Re: Kostka brukowa - gdzie kupić ?

Post autor: Otomu »

Z moich obserwacji wychodzi że prawie wszędzie jest to samo, każda firma brukarska, każdy skład budowlany czy hurtownie oferują te same produkty. Różnica jest tylko w cenie, chociaż i tak są one małe. Wg mnie najlepiej poszukać czegoś blisko siebie, żeby nie musieć dużo płacić za transport. :)
Lekaoes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17/10/2017 09:55:25

Re: Kostka brukowa - gdzie kupić ?

Post autor: Lekaoes »

Ja kostke zamawiałem w sklepie w moim mieście nazywa się Igielski, na pewno mają strone także polecam. Może poleciś także standardem i rozejrzyj się w Brico
Nasti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20/10/2017 11:23:02

Re: Kostka brukowa - gdzie kupić ?

Post autor: Nasti »

Ja widziałam ostatnio piękne wzory z kostki brukowej u znajomej przed domem, przy okazji kupna możesz się o to dopytać, robi wrażenie :)

_______________
żaluzje kraków
Berlines
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20/10/2017 13:54:09

Re: Kostka brukowa - gdzie kupić ?

Post autor: Berlines »

Na necie jest masa takich sklepów, jak mi kładli kostke znajomy polecił mi Liroja do kupowania kostki
ODPOWIEDZ