Trójwymiarowe aranżacje wnętrz

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
smertelk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 20/07/2017 11:46:59

Re: Trójwymiarowe aranżacje wnętrz

Post autor: smertelk »

Nie do końca jestem przekonany do takich rozwiązań. Potrafią sprawić, że pomieszczenie jest totalnie nieprzyjazne dla użytkownika, jeśli zrobi się to źle ;/
poprad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 03/08/2017 13:10:10

Re: Trójwymiarowe aranżacje wnętrz

Post autor: poprad »

Taka aranżacja 3D kosztuje pewnie drugie tyle co sam remont, bo to dość zaawansowana technika. Nie wiem czy to jest warte tego, szczerze powiedziawszy.
hugon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 17/08/2017 11:08:54

Re: Trójwymiarowe aranżacje wnętrz

Post autor: hugon »

Jeśli, że tak powiem, wliczona jest cenę to jak najbardziej się to opłaca moim skromnym zdaniem. W innym wypadku bym się zastanawiał, czy to się opłaca.
feliksm690
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 22/08/2017 18:40:55
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Trójwymiarowe aranżacje wnętrz

Post autor: feliksm690 »

Bardzo ciekawe, jednak nie wiem czy nie zepsujesz sobie kompozycji
Agusia21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25/08/2016 13:46:35

Re: Trójwymiarowe aranżacje wnętrz

Post autor: Agusia21 »

Ja tylko ciekawa jestem jaka firma jest w stanie zrealizować coś takiego? Czy taka firma wykończeniowa z Zabrza wystarczy? Czy może trzeba szukać jakiegoś specjalisty stricte w tym zakresie.
Ketiros
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19/09/2017 14:06:07

Re: Trójwymiarowe aranżacje wnętrz

Post autor: Ketiros »

Najlepiej wziąć profesjonalną firmę budowlaną, samemu nigdy nie zrobisz takich efektów, lepiej zostawić zadanie fachowcom, którzy zrobią co trzeba.
_____________
elazienki.pl
Awatar użytkownika
Edgecomb
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20/09/2017 07:43:11
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Trójwymiarowe aranżacje wnętrz

Post autor: Edgecomb »

Usługa wizualizacji 3D wydaje mi się ciekawa, sam bym taką chciał ;)
Wikawes123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 21/09/2017 20:47:41
Kontakt:

Re: Trójwymiarowe aranżacje wnętrz

Post autor: Wikawes123 »

Super!
DominikT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 30/06/2015 13:54:19

Re: Trójwymiarowe aranżacje wnętrz

Post autor: DominikT »

Hm, wizualizacja 3D jest bardzo przydatną metodą, bo pokazuje tak naprawdę realny projekt, jak będzie wyglądał po aranżacji. Na tym etapie można wszystko pozmieniać i obejrzeć nasze przyszłe mieszkanie.
Z takiej wizualizacji podczas projektowania wnętrza korzystałem w Warszawie w firmie Tomala Design http://tomaladesign.com/ i bardzo mi się ta wizualizacja podobała :)
Awatar użytkownika
protego
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 03/10/2017 14:37:52
Lokalizacja: Łódź

Re: Trójwymiarowe aranżacje wnętrz

Post autor: protego »

Jeżeli mamy do zagospodarowania pomieszczenie lub więcej, które mają niestandardowe wymiary, nie wiemy, jak postawić wyposażenie, by nie zabierało przestrzeni albo potrzebujemy sprawdzić, jak będzie wyglądać ostateczny projekt, wtedy w pełni rozumiem skorzystanie z takiej opcji. Jednak zwykle to podwyższa koszty, jeszcze jak się okaże, że trzeba to robić u innych specjalistów, niż tych projektujących dom to już w ogóle. Ale i tak kojarzy mi się to trochę z Simsami, co jest dość zabawne, jak sobie przypomnę, ile się siedziało nad ustawianiem wszystkich mebli :D
ODPOWIEDZ