Dom w cenie mieszkania

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
bork
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 10/02/2017 09:30:26

Re: Dom w cenie mieszkania

Post autor: bork »

nie wiem czy znalazłby się dom w cenie mieszkania w lokalizacji jaka mnie interesuje dlatego od razu biorę pod uwagę tylko mieszkania i to z wykończeniem pod klucz, tak jak to ma w ofercie Atal
Bibian33
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 20/03/2018 11:44:04

Re: Dom w cenie mieszkania

Post autor: Bibian33 »

polecam ci dewelopera https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... -krowodrza . Bardzo dobra współpraca i podejście do klienta. Pracownicy doświadczeni i bardzo pomocni. Mieszkanie ma bardzo dobry, funkcjonalny układ, w miłej i przyjaznej dla dzieci okolicy.
CompHab
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 14/05/2019 11:37:46
Lokalizacja: Cote D'Ivoire
Kontakt:

Dom w cenie mieszkania

Post autor: CompHab »

Zdecydowanie dom, tylko to pozostanie raczej w sferze marzeЕ„. PГіki co zostaje tylko mieszkanie, ktГіre nie doЕ›Д‡, Ејe maЕ‚e, to jeszcze nie jest wЕ‚asne...
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Dom w cenie mieszkania

Post autor: Wiktoria »

Nawet niewielkie mieszkania potrafią być dzisiaj naprawdę bardzo drogie.
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
gabi121
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 24/03/2018 15:54:59

Re: Dom w cenie mieszkania

Post autor: gabi121 »

Pewnie że tak. Wszystko zalezy tak naprawde od lokalizacji, metrażu i budownictwa. My zdecydowalismy sie na inwestycje Lps invest Apartamenty Katiuszy. Będzie oddawana do uzytku w lutym 2021. Wiec jest jeszcze chwila na myslenie o urzadzaniu. Ale jest to niby mieszkanie, ale w metrazu ponad 104m wiec jednak cos wiecej. Mamy na zewnatrz ogrodek, dookola zieleń, osiedle tych apartamentow bedzie oczywiscie ogrodzone. Jest garaz i komorka lokatorska. Dla mnie to nie jest typowe mieszkanie - bardziej mały domek z sąsiadami obok :)
ODPOWIEDZ