Elewacja

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Meterek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23/08/2017 21:42:23

Re: Elewacja

Post autor: Meterek »

Ja szukałem czegoś innowacyjnego co nie będzie wymagało corocznej konserwacji lub odświeżenia. Zależało mi na czymś co będzie posiadało wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, różne warunki pogodowe oraz promieniowanie UV. Po długich poszukiwaniach trafiłem na płytki elewacyjne PIANO firmy Joniec, który przyciągnęły mnie swoim designem- mają fajną łupaną fakturę idealnie imitującą naturalny piaskowiec. Samego producenta już znałem bo to w końcu stara, dobra polska marka, której produkty niejednokrotnie spotkałem w marketach budowlanych. Kupiłem i nie żałuję. Dom prezentuje się nowocześnie a płytki idealnie spełniają swoja funkcję.

Awatar użytkownika
DeNiro1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 03/02/2016 23:11:30

Re: Elewacja

Post autor: DeNiro1 »

a co myslicie o tych https://farbyspecjalistyczne.pl/kategor ... /elewacje/ [https://farbyspecjalistyczne.pl/kategoria-produktu/beton-sciany-elewacje/elewacje/] farbach do elewacji? Warto ich użyć do zamalowania napisów na ścianie?
Ciągle musimy się bać: w młodości ojca i nauczyciela; w męskim wieku prawa i nieszczęścia; na starość śmierci.

Orion
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 17/01/2021 10:26:20

Re: Elewacja

Post autor: Orion »

W kwestii czyszczenia kostki brukowej czy na przykład elementów elewacji warto zajrzeć tutaj https://inmago.pl/czyszczenie-kostki-brukowej-i-ogrodzen/. Mają świetną ofertę, działają ekspresowo i wyjątkowo efektywnie. Współpracowałem z nimi już dwukrotnie i jestem bardzo zadowolony. Oprócz tego dobre warunki współpracy. Warto skorzystać.

JacekB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 11/10/2018 20:10:25

Re: Elewacja

Post autor: JacekB »

Fajne są też takie płytki, jak czasami układają deweloperzy. To jakiś inny materiał. Szybko im idzie to układanie. Ale nie wiem jak to sie nazywa.

ODPOWIEDZ