Dobre materiały budowlane

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Robias
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 11/12/2017 12:29:02

Re: Dobre materiały budowlane

Post autor: Robias »

Moim zdaniem najlepiej sporządzić spis potrzebnych materiałów, a później po prostu po hurtowniach poprosić aby sporządzili kosztorys, taie jest najlepsze rozwiązanie , potem można porównać co i jak i wybrać tam gdzie najtaniej.
______________
identyfikatory imienne
paluch686
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 18/01/2016 17:59:47

Re: Dobre materiały budowlane

Post autor: paluch686 »

Zapytaj lepiej fachowców. Mi jak oni: uslugiremontowepoznan.pl robili remont to doradzili jakie materiały dobrać. To było dwa lata temu i wszystko w świetnym stanie.
Faslares
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19/12/2017 14:46:52

Re: Dobre materiały budowlane

Post autor: Faslares »

Witam panowie potrzebne mi są ogrodzenia budowlane pełne , możecie polecić jakiegoś dobrego sprzedawcę? Będę bardzo wdzięczny za pomoc, bo w miarę szybko potrzebuję jakiś sensowny namiar na kogoś takiego.
Karlen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12/01/2018 10:57:24

Re: Dobre materiały budowlane

Post autor: Karlen »

Jeśli poszukujesz dobrych materiałów to zajrzyj tutaj: http://sklad-budowlany.pl/
Na pewno znajdziesz coś dla siebie, bo wybór jest duży, a produkty bardzo dobre.
Lepoes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15/01/2018 13:57:37

Re: Dobre materiały budowlane

Post autor: Lepoes »

Witam możecie mi podpowiedzieć gdzie dostanę bariery chodnikowe ? Będę wdzięczny za pomoc, bo naprawdę nie mam pojęcia gdzie szukać.
elabarbara
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 25/04/2017 22:03:23

Re: Dobre materiały budowlane

Post autor: elabarbara »

Jeśli szukasz okien i drzwi to zerknij sobie na stronę producenta http://www.domatus.pl/pl/ . Mają tam okna i drzwi pcv, konstrukcje specjalne PCV, okna i drzwi aluminiowe. Ja wstępnie przejrzałam sobie ich oferty, ale jeszcze z mężem na spokojnie sobie porozmawiamy żeby zdecydować się które okna wybrać.
Awatar użytkownika
DeNiro1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 03/02/2016 23:11:30

Re: Dobre materiały budowlane

Post autor: DeNiro1 »

czy ktoś z Was miał doczynienia z farbą ognioochronną https://farbyspecjalistyczne.pl/kategor ... niochronne? Szukam opinii na jej temat
Ciągle musimy się bać: w młodości ojca i nauczyciela; w męskim wieku prawa i nieszczęścia; na starość śmierci.
Wraju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 04/01/2018 09:53:27

Re: Dobre materiały budowlane

Post autor: Wraju »

U mnie fajnie sprawdzają się zabezpieczenie balkonu przed ptakami kraków, testował też ktoś to zabezpieczenie? Chciałbym wymienić kilka zdań z taką osobą :D
Wraju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 04/01/2018 09:53:27

Re: Dobre materiały budowlane

Post autor: Wraju »

A jakie materiały polecacie na inteligentny dom ? Nie do końca wiem jak ugryźć ten temat a potrzebowałbym czegoś konkretnego.
Loras
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05/02/2018 12:17:01

Re: Dobre materiały budowlane

Post autor: Loras »

Witam, potrzebna mi solidna płyta dachowa poliuretanowa , możecie polecić jakieś dobre sklepy, gdzie odstanę takie coś? Będę wdzięczny za pomoc.
ODPOWIEDZ