Ogrzewanie

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Teridres
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15/01/2018 10:57:20

Re: Ogrzewanie

Post autor: Teridres »

Ja sobie teraz zamówiłem grzejniki na Egrzejniki.eu bo brakowało mi do instalacji pare elementów. Zobaczymy jak wyjdzie ta instalacja.
Daingor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15/01/2018 14:46:04

Re: Ogrzewanie

Post autor: Daingor »

Ogólnie mnie interesuje jakaś klimatyzacja śląsk żeby dogrzać sobie mieszkanie bo mam mało wydajny piec a chce utrzymać temperaturę na konkretnym poziomie. Muszę wyrównać temperaturę klimatyzacją.
Referts
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07/02/2018 09:08:32

Re: Ogrzewanie

Post autor: Referts »

No warto też wentylacje sobie zapewnić u mnie teraz trwa montaż wentylacji mechanicznej u siebie w domu bo jednak lepiej mieć dobrze wentylowane mieszkanie.
ewibar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 04/10/2017 17:44:44

Re: Ogrzewanie

Post autor: ewibar »

Witam, poszukuję sprawdzonej firmy działającej na terenie Krakowa, która zajmuje się przeglądem instalacji wentylacyjnej i gazowej. Do tej pory znalazłem firmę przeglądy budowlane24 http://www.przeglady-budowlane24.pl/ . czy korzystał ktoś z ich usług? Ceny mają konkurencyjne, a jak z jakością wykonywanej usługi? Czy mają dogodne terminy? Słyszałem, że warto powierzyć im przegląd, ale chciałbym poznać wasze opinie
Awatar użytkownika
flecista3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23/02/2018 21:15:52

Re: Ogrzewanie

Post autor: flecista3 »

Niestety nie znam się na tym, ale Wasze rady mogą być pomocne. W wolnym czasie z pewnością rozeznam się w temacie.
Co ty wiesz o strachu?
ewibar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 04/10/2017 17:44:44

Re: Ogrzewanie

Post autor: ewibar »

Ekonomiczność to jedno, a dbałość o bezpieczeństwo to drugie. Jeśli zdecydujesz się na piecyk gazowy to warto pomyśleć o jego systematycznych przeglądach i przeglądzie całej instalacji gazowej oraz wentylacyjnej, zwłaszcza przed sezonem grzewczym. Sama korzystam w tym celu z usług http://www.krakow.przeglady-budowlane24.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Zatrudniają fachowych specjalistów, którzy rzetelnie podchodzą do tematu, więc ze względu na bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny, myślę, że warto skorzystać z ich usług :)
erkiro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 09/03/2018 08:56:31

Re: Ogrzewanie

Post autor: erkiro »

Ekonomia jest ważna, a jak bardzo dowiadujemy się przy zakupie opału, ale można to zmienić kierując się wskazówkami z http://blog.gielda-paliw.com/tani-ekogroszek/ bo dobra jakość możne kosztować mniej. Trzeba wiedzieć które parametry opału są ważne i jak wpływają na użytkowanie i koszty. Tematyczne wskazówki dla domowych palaczy.
Eweryst56
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16/03/2018 08:33:43

Re: Ogrzewanie

Post autor: Eweryst56 »

Ja postawiłem na ekonomię i zamontowałem klimatyzację w domu. To nie jest aż takie drogie, a w chłodne dni może nam ogrzać kilka pomieszczeń natomiast latem przyda się dla ochłody. Przydatne i latem i zimą ;) Dobra alternatywa, jeśli ktoś nie ma w domu tak dużych pomieszczeń.
my-temp.pl
arekzu8
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21/03/2018 14:07:12

Re: Ogrzewanie

Post autor: arekzu8 »

My zdecydowaliśmy się na centralne ogrzewanie i był to bardzo dobry wybór.
Brive
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 23/03/2018 10:58:31

Re: Ogrzewanie

Post autor: Brive »

Mi bardzo odpowiadał montaż klimatyzacji Katowice od firmy waso. Tak szybkiej obsługi nawet nie oczekiwałem, ekipa montująca po prostu na piątkę ;)
ODPOWIEDZ