Ogrzewanie

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Awatar użytkownika
olaskibb22
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 21/08/2017 15:18:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Ogrzewanie

Post autor: olaskibb22 »

Posiadam w domku Ekogroszek, jestem zadowolona ale też wiem że nie jest to jednak najtańsze rozwiązanie
Adamek430
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 26/08/2017 14:11:07
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Ogrzewanie

Post autor: Adamek430 »

Zdecydowanie ogrzewanie gazowe. Tona węgla z roku na rok drożeje
Leparas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20/09/2017 10:38:06

Re: Ogrzewanie

Post autor: Leparas »

Witam zastanawiam się czy piece kaflowe poznań są jeszcze dobrym rozwiązaniem, czy ludzie je stosują jeszcze? Ostatnio znajomy mówił że zakłada piec kaflowy, który będzie również służył za dekorację, czekam aż skończy pracę nad nim, no ale wcześniej pytam was. Warto inwestować w takie coś?
Zizia1234
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 31/01/2017 12:56:48

Re: Ogrzewanie

Post autor: Zizia1234 »

My też poważnie myślimy o ogrzewaniu gazowym. A konkretnie o instalacji urządzenia Viessmann. Nawet już dowiadywaliśmy się, że ten serwis vessmann w Krakowie działa bez zarzutu, więc w razie czego i specjaliści na miejscu będą :)
joskor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10/10/2017 19:34:07

Re: Ogrzewanie

Post autor: joskor »

jeśli już mamy ogrzewanie, a chcemy tylko odfiltrować atrakcyjne oferty to radzę skorzystać z wyszukiwarki dostawców opału to proste i bezpłatne narzędzie i nie trzeba pisać zapytań do wielu sprzedawców.
Rongers
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12/10/2017 07:30:07

Re: Ogrzewanie

Post autor: Rongers »

A może kominki hajduk ? Dobrym rozwiązaniem jest zamontować sobie w salonie kominek na prawdę bardzo mocno grzeje warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem.
nuka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 23/10/2017 17:07:52

Re: Ogrzewanie

Post autor: nuka »

a czy orientuje się ktoś, czy sa jakieś dofinansowania na lampy solarne?
jan852
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26/10/2017 10:03:47

Re: Ogrzewanie

Post autor: jan852 »

Ja się zastanawiam jaki rodzaj ogrzewania zastosować w firmie - chodzi przede wszystkim o magazyn spożywczy, w którym działają sprężarki powietrza. Może ktoś się orientuje w tej kwestii.
Certines
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26/10/2017 12:35:52

Re: Ogrzewanie

Post autor: Certines »

Jeśli poszukujesz tańszego ogrzewania to sprzedam drewno kominkowe. Można w ten sposób nieźle zaoszczędzić na ogrzewaniu. Myślę, że to ciekawa opcja.
sambudrol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29/10/2017 18:34:16

Re: Ogrzewanie

Post autor: sambudrol »

Jeśli szukacie materiałów do ogrzewania w rozsądnych cenach to zajrzyjcie tutaj: https://sklep.sambudrol.pl
Da się trafić na niezłe oferty. Sam skorzystałem i sobie chwalę.
ODPOWIEDZ