dom w kilka miesięcy (?)

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
harr284
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28/03/2017 16:03:26

Re: dom w kilka miesięcy (?)

Post autor: harr284 »

Jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań lublin w to właśnie ta oferta dewelopera Orion z tego co porównywałem oferty mieszkań jest najlepsza w Lublinie według mnie. Osobiście też jestem teraz na kupnie mieszkania, stąd takie moje rozeznanie, maja niezłe ceny i świetnie mieszkania, nowe dobrze wyposażone, także zobacz sobie ich ofertę, sprzedaż mieszkań lublin naprawdę konkurencję chyba trochę wyprzedzają !
Przypadek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10/04/2017 17:01:40

Re: dom w kilka miesięcy (?)

Post autor: Przypadek »

Jak się ma dużo kasy, to wszystko można, pytanie tylko czy wszystko będzie zrobione tak, aby było bezpiecznie? U mnie budowa domu rozpoczęła się 1,5 roku temu. Odbiór planowany jest w połowie maja, kilka razy zmienialiśmy ekipy i powiem Wam, że to była ciężka walka. na szczęście mieliśmy wsparcie fachowców. Na największe uznanie zasługuje firma geodezyjna http://geodeta.zywiec.pl/ i nasz niezastąpiony Pan architekt!
magic992
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 19/04/2017 10:59:10

Re: dom w kilka miesięcy (?)

Post autor: magic992 »

Może domek o powierzchni 70 m2 da się wybudować w kilka miesięcy ale tak to, to jest niemożliwe. Zresztą niektóre czynności jak położenie tynku albo ułożenie dachu są uzależnione od np. pogody, czyli czas się wydłuża..
HelenaDombrowska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20/04/2017 00:04:04

Re: dom w kilka miesięcy (?)

Post autor: HelenaDombrowska »

Cześć! Dziękuje , bardzo ciekawy temat :D :!: :!: :!:
Jak ocieplić dom? Prace zaczyna się od dokładnego oczyszczenia ściany, wyrównania ewentualnych ubytków i zagruntowania powierzchni. sprawdź jak działa tynk akrylowy
:D
Awatar użytkownika
Gringo3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 06/03/2017 14:01:55

Re: dom w kilka miesięcy (?)

Post autor: Gringo3 »

Zerknij na stronę tej firmy http://mawit.com.pl/
Budują szybko, sprawnie i w dobrej cenie
Najgorsza pewność jest lepsza od niepewności.
artus3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 23/06/2017 14:52:54

Re: dom w kilka miesięcy (?)

Post autor: artus3 »

W Ameryce buduje się takie domu, bo tam wszyscy liczą się z tym, że przyjdzie tornado i zabierze dom :) U nas na szczęście nie ma takiego klimatu, więc to jest budowa na lata i nie trwa kilka miesięcy, oj nie
Awatar użytkownika
Johny78
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30/06/2017 20:21:36

Re: dom w kilka miesięcy (?)

Post autor: Johny78 »

Moim zdaniem to jest jak najbardziej możliwe. Mojemu sąsiadowi ekipa z http://ecobud.pl/ budowała dom energooszczędny przez okres wakacyjny. Bardzo sprawnie im to poszło, wszystko posprzątane itp. W Skandynawii ta technologia sprawdziła się znakomicie, więc czemu nie rozpowszechnić jej bardziej w Polsce (choć i tak zyskuje z roku na rok coraz więcej zwolenników) :)
Jest taka chwila, w której, zdani sami na siebie, ludzie przestają żyć, a starają się zaledwie przeżyć.
Awatar użytkownika
Lima23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 07/07/2017 06:47:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: dom w kilka miesięcy (?)

Post autor: Lima23 »

Jeśli da się szybko zamieszkać to czemu nie. A jak z osiadaniem takiego budynku?
Po prostu Lima :)
Slida
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14/07/2017 07:57:38

Re: dom w kilka miesięcy (?)

Post autor: Slida »

Z osiadaniem różnie zależy od budynku i terenu. Widzę że nikt o tym nie wspomniał a przydomowe oczyszczalnie ścieków to świetna inwestycja aktualnie. Najlepiej pomyśleć o niej już w fazie projektowania. Wtedy cała będzie schowana w ziemi, przez co mamy pełną funkcjonalność oraz nie zajmuje terenu wokół domu. ;)
DominikT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 30/06/2015 13:54:19

Re: dom w kilka miesięcy (?)

Post autor: DominikT »

Dużo zależy jaka firma stawia taki dom z jakich materiałów budowlanych.
Napewno solidne drzwi antywłamaniowe , znam firmę z Warszawy która ma dobre produkty, w ofercie swojej mają też dorabianie kluczy i pogotowie zamkowe.
http://www.atwsecurex.com.pl/pogotowie.html
ODPOWIEDZ