Balustrada ze szkła?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Kalafior12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 30/12/2016 13:07:51

Re: Balustrada ze szkła?

Post autor: Kalafior12 »

Słyszałam kiedyś, że w tym zakładzie szklarskim w Krakowie podejmują się robienia takich rzeczy. Ktoś może korzystał z ich usług?
ksieciuniu89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22/12/2017 13:03:18

Re: Balustrada ze szkła?

Post autor: ksieciuniu89 »

Jak dla mnie balustrada ze szkła to bardzo fajny i nowoczesny pomysł na balkon. Zrobiłbym sobie takie coś ale koszty mnie przewyższają.
Blony
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07/02/2018 08:58:16

Re: Balustrada ze szkła?

Post autor: Blony »

To całkiem ciekawy pomysł, dobrałbym do tego zdobienie szkła, bo fajny wzór dodatkowo zwiększył by prestiż balustrady :D
Marlena77
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 21/06/2016 20:45:01

Re: Balustrada ze szkła?

Post autor: Marlena77 »

hmm ja nie do konca jestem przekonana do szklanej balustrady. Taka balustrada pasuje do urzadzonych typowo nowocześnie pomieszczeń jednak w przypadku stylu klasycznego nie zda egzaminu. Ja mam u siebie balustrade drewnianą http://www.schodyjaszczuk.pl/galeria/balustrady/ - to idealne rozwiązanie pasujące do każdego wnętrza. Drewno jest eleganckie i przede wszystkim bardzo wytrzymałe.
rezal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01/02/2019 11:30:00
Kontakt:

Re: Balustrada ze szkła?

Post autor: rezal »

To prawda, szklane balustrady wyglądają efektownie i nowocześnie, ale wcale nie trzeba ich ciągle czyścić, najczęściej mają specjalną powłokę, która chroni je przed zabrudzeniami.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Balustrada ze szkła?

Post autor: Wiktoria »

Ja trochę obawiałabym się takich balustrad.
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
ODPOWIEDZ