Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
ddst1gs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 13/03/2015 15:30:18

Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: ddst1gs »

W Polsce mamy dużo sklepów, ale z importem. Różni je cena i klasa. Nie zwracamy kompletnie uwagi na to, że wnętrza czy łazienki naszych domów mogą być zindywidualizowane, nowoczesne i na najwyższym europejskim poziomie. Nie wiem czy wiecie, ale to w Polsce produkuje się dla włoskich, niemieckich, skandynawskich, holenderskich czy francuskich designerów. Najlepszym przykładem jest manufaktura Luxum, która dostarcza wyposażenie wnętrz, wyposażenie łazienek, beton architektoniczny, panele dekoracyjne 3D z MDF , dekoracyjne oświetlenie wielkogabarytowe, nietypowe meble, awangardowe formy architektoniczne, mała architektura itp . Zobacz sam co potrafią Polacy i zakup jeden z ich produktów http://www.sklep-trendydom.pl/
PiotrZZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 11/05/2015 16:14:57

Post autor: PiotrZZ »

Ja jestem za klasyką i lubie antyki.
Poldek90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 26/11/2015 12:03:38

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: Poldek90 »

Ja natomiast wolę bardziej nowoczesne mieszkania i nie odnajduje się we wnętrzach, w których są antyki i meble stylizowane. Wolę prostotę i minimalizm w meblach, a także awangardę w dodatkach. Ciężko jest mi dogodzić, bo zwracam dużą uwagę nie tylko na wygląd, a także na wykonanie, dbałość o szczegóły, solidność przedmiotów. Jeszcze kilka lat temu część rzeczy musiałem sprowadzać z zagranicy, bo w Polsce była zbyt mała oferta. Zmieniło się to jakiś czas temu i teraz np. nie mam już problemu z kupnem lamp, bo świetną ofertę ma ten sklep http://sferalumina.pl/oswietlenie/lampy-podlogowe.html . Niedawno kupiłem u nich lampę podłogową, która jest świetnie wykonana i bardzo dobrze wygląda w moim domu.
Peveris
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08/12/2015 13:42:17
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: Peveris »

Najlepiej to kupić dom inteligentny i bedziesz miał wszystko sterowane za pomocą pilota to jest bardzo fajna opcja. Można sobie ogarnąć tego typu rzeczy albo jakieś biuro nowoczesne zrobić.
Zarttis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 09/12/2015 17:33:38

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: Zarttis »

Ja tam nie trudzę się sam jak masz trochę kasy w oszczędnościach wynajmij sobie architekta on ci ogarnie tak mieszkanie że bedzie komfortowo i stylowo wyglądało naprawde
karolina_61866
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 25/01/2016 22:22:07

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: karolina_61866 »

Tu http://artcorestudio.pl/ mają fajne meble, panele, schody i inne rzeczy. Polecam przejrzenie strony, bo jakość bardzo dobra
mamakizio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04/12/2015 10:41:33
Kontakt:

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: mamakizio »

Dla mnie najpewniejszy wybór to Ikea. Ładnie i minimalistycznie. I wiem, że zawsze będzie i się podobało mi.
michalik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25/02/2016 13:14:03

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: michalik »

Przede wszystkim należy zwracać uwagę na funkcjonalność. Niestety moda na urządzanie wnętrz jest tylko chwilowa i szybko się zmienia...
malwinasygut
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01/03/2016 12:07:14

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: malwinasygut »

Funkcjonalność jest bardzo ważna, ale nie oszukujmy się, każdy che mieć domu jak najładniej.
jangorski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 01/03/2016 19:46:07

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: jangorski »

funkcjonalność to bardzo ważna sprawa. Warto dokładnie przemyśleć w jaki sposób wykorzystać każdy kawałek wolnej przestrzeni.
ODPOWIEDZ