Ekologiczne tepety

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Sylwiaa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23/10/2017 10:51:04
Kontakt:

Re: Ekologiczne tepety

Post autor: Sylwiaa »

Nie miałam pojęcia, że istnieją w ogóle takie tapety ;)
Alka4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 29/12/2016 09:58:36

Re: Ekologiczne tepety

Post autor: Alka4 »

Świetny pomysł takie tapety. A wiecie może kto podjąłby się ich założenie? Chodzi o Kraków. Kilka osób wspominało mi, że ta firma od usług remontowych jest dobra, ale może kojarzycie jeszcze kogoś innego?
nomano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 23/09/2017 21:05:07

Re: Ekologiczne tepety

Post autor: nomano »

cóż ciekawie to brzmi. Super tapety ma znajoma, takie z ich zdjęciem z wakacji na teneryfie, tutaj zamawiała https://sklep.foteks.pl/obrazy-na-plotn ... ukcje.html do tego mają świetnej jakości je. Naprawdę wygląda jak z bajki, no i jest to fajna pamiątka co by nie myślęć, mnie się podoba taki pomysł na aranżację.
mikiki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 25/02/2018 22:03:12

Re: Ekologiczne tepety

Post autor: mikiki »

Ja osobiście nie przepadam za tapetami, o wiele bardziej podobają mi się farby, zwłaszcza jakieś strukturalne, dekoracyjne z ciekawymi efektami. Sam mam w pokoju primacol decorative royal silk - ona znowu nadaje efekt takiej jakby tkaniny jedwabistej. No super, ciężko to opisać ale wygląda przepięknie. I jest po wyschnięciu bardzo trwałe więc o to się nie trzeba martwić
milka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 29/10/2015 17:29:28

Re: Ekologiczne tepety

Post autor: milka »

Dla mnie też jak tapeta to tylko raufaza do malowania farbami typu dulux easycare. Takich tradycyjnych nie lubię, kojarzą mi się z latami 80tymi a ich nie lubiłam (pod względem aranżacji wnętrz).
iza23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 15/11/2016 09:46:34

Re: Ekologiczne tepety

Post autor: iza23 »

Dla mnie tam najważniejsze, żeby tapeta dobrze się prezentowała. Ja w salonie myślę o takiej: naklejkomania.eu/622-fototapety-uliczki
Obrazek
Co sądzicie? Podoba się Wam? Chciałabym mieć taką tapetę w salonie, na jednej ścianie oczywiście.
ODPOWIEDZ