Zabudowa tarasowa

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
pracus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 14/10/2006 16:57:03
Lokalizacja: Gdańsk

Zabudowa tarasowa

Post autor: pracus »

Witam!

Szukam przykladow zabudowy tarasowej (jedno lub wielorodzinnej). Jesli ktos mialby pod reka jakies ciekawe projekty, bede zobowiazany!

Mile widziane rzuty

Z gory dziekuje!
Fezrad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20/06/2015 12:07:18

Post autor: Fezrad »

Możesz sobie kupić projekt w necie i nie być zależnym od gotowca lepiej samemu coś wymyślić i zaprojektować przy wsparciu projektanta a koszta takie same
luna
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 02/12/2016 22:21:37

Re: Zabudowa tarasowa

Post autor: luna »

ja bym szukała na pintereście i w programach budowlanych i wnętrzarskich
bergen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 02/04/2017 15:16:20

Re: Zabudowa tarasowa

Post autor: bergen »

Taaaak, pinterest to jest kopalnia pomysłów wszelakich. Wszyscy designerzy świata się tam "zaopatrują" ;)
karamzin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 14/05/2017 13:48:25

Re: Zabudowa tarasowa

Post autor: karamzin »

Posiedziałoby się na tarasiku, oj posiedziało
hugon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 17/08/2017 11:08:54

Re: Zabudowa tarasowa

Post autor: hugon »

Własny dom i taras to jedno z moich największych marzeń, które mam nadzieję zrealizować jeszcze w tym dziesięcioleciu ;) Innej opcji nie widzę.
nuka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 23/10/2017 17:07:52

Re: Zabudowa tarasowa

Post autor: nuka »

mi się podobają drewniane, chyba z drewna teakowego podłogi na taras ale obawiam się że to droga opcja
Ziomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 21/03/2018 12:14:21

Re: Zabudowa tarasowa

Post autor: Ziomek »

Zabudowa tarasowa , to świetna sprawa. Sama nie mogę się doczekać, aż w koncu będe miała własne miejsce do odpoczynku i relaksu. Szukając pomysłu na taras udało mi się tutaj https://ogrodolandia.pl/taras-w-stylu-ekologicznym , znaleźć świetny artkuł na ten temat.
eryk_w
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 21/12/2017 11:04:37

Re: Zabudowa tarasowa

Post autor: eryk_w »

Ja znalazłem cos takiego jak Tarasola. Właśnie takiego rozwiązania szukałem. Nie trzeba martwić się o pogodę, a gdy mamy ochotę sie poopalać można złożyć zadaszenie. Dodatkowo możne być wyposażona w oświetlenie, które też jest ważnym elementem na tarasie.
ODPOWIEDZ