Koszty budowy domu

Dyskusje na temat planowanych ciekawych budowli i wieżowców, będących w trakcie konstrukcji lub wstrzymanych.
Ziomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 21/03/2018 12:14:21

Koszty budowy domu

Post autor: Ziomek »

Przy budowie domu niestety ale każdy grosz się liczy dlatego warto szukac promocji na ciekawe projekty domów. Ja śledze ofertę Pracowni Mg Projekt, widziałam że teraz mają taką promocje https://www.mgprojekt.com.pl/promocje , ktoś może korzystał z ich ofert ?
basiq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 19/02/2015 14:53:28

Re: Koszty budowy domu

Post autor: basiq »

Zależy wszystko od tego jak duży dom, gdzie i z czego wykonany + oczywiście wykończenie.
byronGed
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 30/04/2019 04:03:16
Lokalizacja: Norway
Kontakt:

Koszty budowy domu

Post autor: byronGed »

Koszty mogą być różne w zależności od wielu czynników: materiałów, projektu, wielkości domu, formy budowy, ekipy budowlanej, nieprzewidzianych wydatków...
Zuza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 26/02/2017 17:46:34

Re: Koszty budowy domu

Post autor: Zuza »

Dokładnie wszystko zależy na jakie materiały budowlane się zdecydujesz. Ze swego doświadczenia wiem, że nie ma co oszczędzać na ich wyborze gdyż będzie poprawiać tak jak my to mieliśmy z dachem. Zdecydowaliśmy się na bachodachówkę, która była strasznie głośna podczas deszczów, a poza tym po roku używalności dach nam zaczął ciec. Zmuszeni byliśmy do wykonania dachu tym razem zdecydowaliśmy się na dachówką ceramiczną Titania od Creaton. To zdecydowanie lepszy wybór no i mamy na dach 50 letnią gwarancję.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Koszty budowy domu

Post autor: Wiktoria »

Jeśli ograniczają kogoś fundusze, to powinien wybrać jakieś niedrogie mieszkanie.
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
Lucek27
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08/06/2020 17:11:32

Re: Koszty budowy domu

Post autor: Lucek27 »

Wiktoria pisze: 16/03/2020 11:49:07 Jeśli ograniczają kogoś fundusze, to powinien wybrać jakieś niedrogie mieszkanie.
NIejednokrotnie mieszkanie okazuje się droższe od budowy taniego domku na pzredmieściach. Szczególnie teraz, gdy domy modułowe i szkieletowe zyskują na popularności. ;-)
ODPOWIEDZ