Strona 1 z 1

Stal budowlana – gdzie kupić?

: 25/04/2018 13:25:02
autor: Dominoos
Witajcie. Razem z moimi synami stawiam dom. Działkę odziedziczyłem po moim dziadku, więc to nie problem. Budowa samodzielna jest dla mnie o wiele korzystniejsza cenowo, tym bardziej, że mam spore doświadczenie w budownictwie.

Mam do Was sprawę – czy moglibyście mi polecić jakąś dobrą firmę z Legnicy lub okolic, która sprzedaje stal budowlaną? Potrzebuję prętów oraz siatek. Zależy mi na tym, by te materiały były bardzo dobrej jakości. W moim mieście jest trochę firm i ciężko mi wybrać najlepszą. Dawniej pracowałem w Warszawie i tam bym wiedział skąd brać. W Legnicy mam działkę i chciałbym tu mieszkać, tym bardziej, że niedaleko jest Wrocław, w którym studiują zaocznie moi synowie, więc na co dzień mam ich do pomocy. Słyszałem od znajomego, który budował dom właśnie pod Wrocławiem, że firma http://nik-mil.pl/ [http://nik-mil.pl/] [http://nik-mil.pl/]ma dobre stale budowlane. Mógłby ktoś to potwierdzić?

Pozdrawiam

Re: Stal budowlana – gdzie kupić?

: 26/04/2018 09:00:01
autor: kanadyjka
Ta, o której napisałeś jest niezła

Stal budowlana – gdzie kupic

: 06/07/2019 15:55:17
autor: BarryGen
Nie mam kompletnie pomyslu gdzie oprocz Empiku w ktorym jest mega drogo kupic pocztowki, pomozecie? :

Re: Stal budowlana – gdzie kupić?

: 25/01/2021 10:24:05
autor: Kikki
Po stal warto zgłosić się do firmy Ikstal. Oferują stal narzędziową na przykład do pracy na gorąco i na zimno, a także szybko tnącą. Fachowo podchodzą do klienta i sprawnie realizują zamówienia. Ponadto oferują profesjonalne doradztwo. Współpraca na wysokim poziomie i w miłej atmosferze.