Co z nowym centrum Warszawy?

Dyskusje na temat planowanych ciekawych budowli i wieżowców, będących w trakcie konstrukcji lub wstrzymanych.
pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 02/11/2006 19:44:08
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Co z nowym centrum Warszawy?

Post autor: pawel »

Jak wiecie koło PKiN jest ogromna nie wykorzystana przestrzeń. Na jej zagospodarowanie było już wiele pomysłów jednak żaden nie został zrealizowany :( . Jeżeli macie jakieś projekty tego centrum lub jakiś nowych wieżowców w Wawie to piszcie. :lol:

pozdro. Pawel :D
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

ja bym tam wygospodarowal jakies centrum . np takie jak wtc ...Takie wielkie centrum z wiezowcami ....a nie wiezowce rozrzucone po calej stolicy ... Pozdro
WTC Theory....
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Ja bym tam postawił kilka wież po ponad 200 metrów. I to na każdej wolnej przestrzeni.Wyglądało by to jak w LA.
Nowy Jork - Manhattan
Znawca
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 06/10/2006 21:11:50
Lokalizacja: Opole | Warszawa
Kontakt:

Post autor: Znawca »

Zgadzam się z bastionem. Trzeba wreszcie porządnie zagospodarwać to warszawskie city. Ponoć na placu Defilad miało powstać przepiękne (według mnie) Muzeum Holocaustu. Nie wiem dlaczego sprawa przycichła :|
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Wiesz , ja bym postawil takie wieżowce , ale nie jakies takie dziwolagi , z każdej strony inne i niewiadomo co to jest , takie odlschoolowe , pasujace do wawy wieżowce , ładne centra , wszystko z jakąs klasą , niemowie ze teraz jest zle, ale niemozna przesadzac ze stylami , jak jeden sie zaczeło to trzeba go kontynuowac , a jak chce sie inny , to w innej dzielnicy , i tam trzymac taki styl jaki sie chce , bo nawał wszystkiego w jednym miejscu zle robi , ale taki ładne wieżowce , taki typowo biurowce to fajne sa. pozdrowki
WTC Theory....
Znawca
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 06/10/2006 21:11:50
Lokalizacja: Opole | Warszawa
Kontakt:

Post autor: Znawca »

Zgadzam się w zupełności. Tylko porządny inwestor musiałby się znaleźć.
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Właśnie. Porządny...
Nowy Jork - Manhattan
shooldvv4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23/03/2015 10:23:39

Post autor: shooldvv4 »

projektowanie form wtryskowych, wyrobów kompozytowych oraz analiza wtrysku i jej wpływ na proces konstrukcji formy – w inżynierskich programach CAD,
You can get score highest marks in learn a language dumps exam using learn a language arabic
psipsi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27/08/2015 11:55:20

Post autor: psipsi »

:D hahaha ale masz fantazje
mpod
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 24/11/2015 12:32:40

Re: Co z nowym centrum Warszawy?

Post autor: mpod »

Pewnie w ostateczności i tak powstaną tam biurowce :P byle pasowały do architektury okolicy.
ODPOWIEDZ