Moje projekty do Nowego Jorku.

Dyskusje na temat planowanych ciekawych budowli i wieżowców, będących w trakcie konstrukcji lub wstrzymanych.
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Moje projekty do Nowego Jorku.

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Mam projekty budynków do NYC. Jeden z nich ma ponad 600 metrów! Zacznę "ujawniać" wysokość i nazwę tych budynków po waszych wypowiedziach, i odpowiedziach :wink: .
Czekam!
Nowy Jork - Manhattan
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Kompletny bezsens , jak to jakas tajemnica to sam zaraz ci wypisze kazdy projekt , tyle ze zaden z n ich nie stanie nigdy , jesli ktos jest zainteresowany to specjalnie tu napisze i umieszcze zdjecie kazdego budynku ktory mogkl powstac na GZ , znaczy byl proponowany ..... ;/;/
WTC Theory....
wojto
Administrator
Administrator
Posty: 71
Rejestracja: 08/08/2006 20:27:08
Lokalizacja: Warszawa, Zamość
Kontakt:

Post autor: wojto »

!!!!AMERYKA!!!! (ON) chodzi Ci o te projekty z tej podstrony: http://www.budowle.pl/page,nowe-projekt ... enter.html , można tam zobaczyć 9 projektów zabudowy terenu na którym stało WTC. Zresztą kiedyś widziałem stronę z setkami projektów zabudowy TWC, teraz nie chce mi się szukać :)
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Nie. Chodzi mi o to, że ja sam zaprojektowałem kilka budynków na miejscu innych, np. na miejscu takiego jakby parku zaprojektowałem taki budynek mieszkalny, na 460 metrów. Ale nawet niewiem jak on będzie się nazywał :D! Nie wymyśliłem jeszcze poprostu nazwy!
Cześć!
Nowy Jork - Manhattan
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Tak naprawde to bez kometarza , daj fotki i prosze nie zachowuj sie jak dziecko ;)
WTC Theory....
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Ale ja niemam fotek, tylko projekty. I do tego na rysunku :(. Ale ten najwyższy mój projektowany budynek ma tak od 700 metrów do 900. Ale go nazwałem Center Manchattan Buidlding, ale ta nazwa niepasuje i ją zmieniłem na: Centralny Budynek Manchattanu. Jak taka nazwa już gdzieś jest, to napiszcie o niej.
Cześć!
Nowy Jork - Manhattan
Awatar użytkownika
Piett
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 10/09/2006 16:19:16
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: Piett »

!!!!AMERYKA!!!! (ON) pisze:. Ale go nazwałem Center Manchattan Buidlding, ale ta nazwa niepasuje i ją zmieniłem na: Centralny Budynek Manchattanu. Jak taka nazwa już gdzieś jest, to napiszcie o niej.
Cześć!
Ja już nic nie będę mówił... :roll:
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Piett pisze: Ja już nic nie będę mówił... :roll:
Czego :d dhehe
WTC Theory....
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Noto ten najwyższy razem z anteną ma 1100 metry, a najwyższy widok to 900 metry. Zaraz wam go narysuje.
Nowy Jork - Manhattan
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Ale ty chlopcze bzdury piszesz , jak tak czytam twoje posty to prawie zaden niema sensu ......ehhh
Ps. "Center Manchattan Buidlding" napisz mi co to oznacza bo w głowe zachodze a nieznam tego ....
WTC Theory....
ODPOWIEDZ