World Trade Center - Controlled Demolition

Dyskusje na temat planowanych ciekawych budowli i wieżowców, będących w trakcie konstrukcji lub wstrzymanych.
prezes82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 01/10/2008 15:03:09

Post autor: prezes82 »

wyślij mi te plany na maila to powiem ci, czy to kopie oryginałów
yaqb@o2.pl
Awatar użytkownika
kon133
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: 11/08/2007 15:00:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kon133 »

Ostatnio zmieniony 27/02/2011 23:04:18 przez kon133, łącznie zmieniany 2 razy.
Remember 9/11 ...
Rebuild The Twin Towers of the World Trade Center !
creative
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 21/08/2008 16:01:28
Lokalizacja: Kraków

Post autor: creative »

Wiecie co wg mnie właśnie to nieścisłości w wypowiedziach , dziwne i durnowate zachowania , tłumaczenia wzbudzają moje zaniepokojenie w sprawie WTC , a nie jakiś "biały dymek " . Przecież to jest jasne i oczywiste że na necie prawda i fałsz rozkładają się w proporcji ~50/50 . Dlatego właśnie powinniśmy skupić się na potwierdzonych faktach/ wpadkach rządu USA które były tu już przytaczane. Jeżeli spisek wtc jest prawdą to właśnie w szczegółach znajdziemy rozwiązanie...
prezes82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 01/10/2008 15:03:09

Post autor: prezes82 »

Zastanawiające jest to, że Bush po tym jak został powiadomiony o zamachach przesiedział jeszcze z dzieciakami 7 minut. Wyglądało to jak wyreżyserowane. Oczywiście wszystkie stacje nie omieszkały pokazać jego wielkiego skupienia :/
creative
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 21/08/2008 16:01:28
Lokalizacja: Kraków

Post autor: creative »

no właśnie dlatego warto na tym zaczepić uwagę , rozumiem że mamy na forum specjalistów od wytrzymałości , architektury itd. ale jeżeli chodzi o sprawy poza konstrukcyjne to np.

-taśma na której Bin Laden przyznaje się do winy zawiera kilka nieścisłości...(postaram sie na dniach uzupełnić konkrety ale teraz nie pamiętam dokładnie więc nie chce wprowadzać w błąd )

- skonfiskowane taśmy ze stacji/hotelu w pobliżu pentagonu

- moment w którym Bush odpowiada reporterowi o tym że widział pierwszy atak w telewizji ( mimo iż żadna ze stacji go nie transmitowała ) :?

- Upadek WTC 7 "wyprognozowany" przez jedną z prezenterek BBC
prezes82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 01/10/2008 15:03:09

Post autor: prezes82 »

Z taśmami to słyszałem, że FBI skonfiskowało je jako materiał dowodowy. Natomiast nie udostępniło wszystkich taśm, ponieważ podobno dowody były tak przytłaczające, że nie było sensu ujawniać tego co zarejestrowały kamery.
Awatar użytkownika
kon133
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: 11/08/2007 15:00:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kon133 »

Gdyby na tych kasetach był samolot wbijający się w Pentagon to by pokazali te taśmy na forum publiczny jako dowód a nie ukrywali taśmy, z których ujawnili tylko parę klatek na których nic nie widać oprócz wypychu Pentagonu. Jak to możliwe że gość który nie umie pilotować awionetki jest w stanie pilotować Boeiga i wykonać skręt o 360 stopni aby wbić się w remontowaną część Pentagonu. Przecież terrorystą zależy na czasie aby jak najszybciej wykonać zadanie żeby im nie przeszkodzono, a on zatacza durne kółko.
Remember 9/11 ...
Rebuild The Twin Towers of the World Trade Center !
prezes82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 01/10/2008 15:03:09

Post autor: prezes82 »

Wiecie, nie wiadomo czy to właśnie on pilotował samolot w momencie uderzenia o Pentagon. Może stał za pilotem przystawiając mu ten "gumowy nóż" do gardła. Takich właśnie szczegółowych informacji brakuje, a co za tym idzie nie możemy być pewni wszystkiego na 100%.

A co do kamer, to chciałbym dodać, że takie kamery fabryczne są bardzo słabej jakości. Rejestrują może parę klatek na minutę, tak więc nie dziwiłbym się, że udostępnione materiały są słabej jakości.
Awatar użytkownika
kon133
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: 11/08/2007 15:00:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kon133 »

prezes82 pisze:A co do kamer, to chciałbym dodać, że takie kamery fabryczne są bardzo słabej jakości. Rejestrują może parę klatek na minutę, tak więc nie dziwiłbym się, że udostępnione materiały są słabej jakości.
Kamery umieszczone w takich miejscach jak obiekty rządowe muszą być dobrej jakości i nie nagrywają karu klatek na sekundę ale ciągle.

Polecam jeszcze raz oglądnąć poniższe filmiki:
kon133 pisze:Kolejne dwa filmiki (obie części - po polsku ! )

[youtube]http://youtube.com/watch?v=8PUsuc_3pqc&feature=related[/youtube]
[youtube]http://youtube.com/watch?v=--ZWni_TLrU[/youtube]
[youtube]http://youtube.com/watch?v=yuaTsmW4kXY&feature=related[/youtube]
[youtube]http://youtube.com/watch?v=_roQqcLJxGQ[/youtube]
Remember 9/11 ...
Rebuild The Twin Towers of the World Trade Center !
prezes82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 01/10/2008 15:03:09

Post autor: prezes82 »

No ja tylko na własne oczy G0 widziałem i nad tym pracowałem więc co do Pentagonu i Pensylwanii to się nie wypowiadam. Dziwi mnie natomiast to, że ten rdzeń TT rozpadł się w drobny mak. To co jest na pierwszym filmiku to w 100% prawda, piętra powinny zjechać po rdzeniu, a jeśli już był on tak poważnie uszkodzony to powinien się po prostu oderwać od reszty. Dla wszystkich którzy nie potrafią sobie tego wyobrazić, połączcie cztery klocki lego ze sobą. Jeśli chcecie je oderwać, to odejdą tylko cztery, ewentualnie 8-12 gdy je roztrzaskacie. Natomiast nie ma możliwości żeby rozpadły się na tysiące kawałeczków. I tutaj nasuwa się wniosek, że albo to był "spisek" albo te wieże były zbudowane ze słabych materiałów i gadki typu, że miały wytrzymać uderzenie samolotu można włożyć między bajki.
ODPOWIEDZ