WTC Nowa Konstrukcja

Dyskusje na temat planowanych ciekawych budowli i wieżowców, będących w trakcie konstrukcji lub wstrzymanych.
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

WTC Nowa Konstrukcja

Post autor: Bastion_ »

Siemanko , musze poruszyc temat ktory wszystkich Nurtuje , jaka bedzie konstrukcja nowych WTC , poniewaz Freedom Tower anulowano ( zr. teamtwintowers.org) Moim zdaniem powinny byc tylko troche bardziej wzmocnione a ogolnie takie same , fasada itd , inne mogly by byl budynki dookola WTC Towers, Wypowiadajcie sie na ten temat.
WTC Theory....
wojto
Administrator
Administrator
Posty: 71
Rejestracja: 08/08/2006 20:27:08
Lokalizacja: Warszawa, Zamość
Kontakt:

Post autor: wojto »

Wg mnie ta strona którą podałeś to jakaś strona propagujaca odbudowę WTC takich jakimi były. W rzeczywistości Freedom Tower nie anulowano (wg danych z oficjalnej strony WTC - http://www.wtc.com/inner_page.aspx?id=14) i zostanie ona ukończona w I kw. 2011 roku.
Jednakże przyznam, że nie śledzę losów WTC i nie jestem pewien tych informacji.

Ja osobiście też chciałbym, aby wybudowano dwie takie same wieże jakie były, może trochę wyższe, ale nie do przesady, tak około 500 m każda.
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Jak moze zostac ukonczona , jesli nawet jej nie zaczeli :D nawet fundamentow niema ;/ Pozdrawiam
WTC Theory....
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Fundamęty są! Jak oglądałem Wiadomości na TVP1 to Lech Kaczyński był na placu WTC, i widziałem taki wysoki, szklany budynek na miejscu WTC 7. Był wyzszy od WFC. I był już ukończony.
Napewno FT niezostały anulowane. Tak nagle!
Cześć
Nowy Jork - Manhattan
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Co ty stary , WTC7 Stoi juz dosyc długo i nic niema do prokjektu FT , dopiero w nowym projekcie ta wieża jest uznawana , lecz zostala zaczeta przed powstaniem Nowego Projektu WTC I GZ ......
WTC Theory....
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

wojto ma rację. Budowa FT zakończy się 1 Kwietnia!
Nowy Jork - Manhattan
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Jeszcze sie nie zaczeła , to co mają konczyc?
WTC Theory....
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Ty jesteś Polak. Ja też. Ale mój (można powiedzieć) kolega Z NY mieszka kilka kilometrów od budowy Freedom Tower, i lepiej wie czy będzie budowa FT czy może WTC. Ale gdy ostatnio go widziałem, to mówił mi, że budowa FT nadal trwa, i ten szklany budynek na miejscu WTC7 to część planu FT. Ale on niestety mi to mówił aż 2 lata temu :( To niewiem, czy ta praca nadal trwa, ale się będę upierać o swoje, bo tak naprawdę jest :)
Cześć!
Nowy Jork - Manhattan
Awatar użytkownika
Piett
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 10/09/2006 16:19:16
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: Piett »

NIE!!!
2 lata temu wmurowano kamień węgielny FT i nic z potem z tego nie wyszło bo budowa nie doszła wtedy do skutku z różnych powodów- bo haki znaleźli zarówno ci od Departamentu Policji że budynek jest źle zaprojektowany a i zwolennicy odbudowy WTC mieli w tym swój udział :twisted: .

W czerwcu 2006 miała się rozpocząć budowa FT, nawet wjechały na teren kompleksu koparki, ale krótko potem nic z tego nie wyszło!

Proszę, nie sprzeczaj się bo ja ci mówię teraz prawdę :P.
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

No ja juz niewiem jak do tego kolesia mowic , mowie ci ze to nie byla czesc kompleksu WTC , ten budynek powstał oddzielnie , dopiero teraz zostaje uwzgledniany w projekcie WTC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Kurka
WTC Theory....
ODPOWIEDZ