Wycieczka

Zdjęcia oraz rozmowy na tematy zwiazane z miastami i regionami oraz ich panoramami.
Awatar użytkownika
desalgary2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07/09/2018 17:31:45

Re: Wycieczka

Post autor: desalgary2 »

Dzień dobry wszystkich bardzo serdecznie. Nie ma co tuszować, że problemy połączone z bezpieczeńswem są bardzo istotne w okresie urlopu. Wskazane jest w tym czasie stosować się do przeróżnego rodzaju porad i sugestii. W oko wpadły mi porady takie jak na Złote Piaski na własną rękę (polisaturystyczna.pl). Uważacie, iż są one ok?
Kochać samego siebie - to początek romansu na całe życie - Oskar Wilde
kamila_nowa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25/09/2018 21:39:51

Re: Wycieczka

Post autor: kamila_nowa »

W Polsce jest wiele ciekawych miast i każde ma swoją wyjątkową historię, jednak moim faworytem jest Kraków tam jest na prawdę wiele do zwiedznia
KasiaBasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 22/04/2017 19:32:32

Re: Wycieczka

Post autor: KasiaBasia »

A co myślicie o rozwiązaniu jakie daje kamper? Myślę o takiej zabudowie https://azar4.com/pl/dlaczego-kamper-na-pickupie/ Zawsze wszystkie wycieczki są klasyczne, autem albo pociągiem. Mój mąż w tym roku wymyślił, że zrobimy większą inwestycję i na lata będziemy mieć spokój z podróżami i szukaniem noclegów. Po prostu się spakujemy i w drogę.
Inatka93
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 16/09/2017 09:21:58

Re: Wycieczka

Post autor: Inatka93 »

Moja wycieczka to stolica. Nie byłam w niej nigdy i bardzo chcę pojechać, zobaczyć na własne oczy, czym się wszyscy zachwycają, a także jak to jest jeść w lokalach o wysokim standardzie. Podoba mi się oferta Bubbles Bar Warszawa z ich happy hour na alkohole za 29 zł za osobę. Już planuję rezerwację stolika, ale nie mam jeszcze tej możliwości, bo czekam na podpisanie urlopu ;) .
Awatar użytkownika
DeNiro1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 03/02/2016 23:11:30

Re: Wycieczka

Post autor: DeNiro1 »

ja polecam Mogilany nieopodal Krakowa, Noclegi w apartamentach https://grand-house.pl/rooms-apartments/
Ciągle musimy się bać: w młodości ojca i nauczyciela; w męskim wieku prawa i nieszczęścia; na starość śmierci.
margolcia11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 25/03/2019 18:08:56
Lokalizacja: Opole

Re: Wycieczka

Post autor: margolcia11 »

W naszym kraju jest wiele miejsc wartych zobaczenia. W czołówce z pewnością znajduje się Warszawa, Wrocław, Kraków, Toruń oraz Trójmiasto. Na 1-dniową wycieczkę polecam też Elbląg.
powell70
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 08/10/2019 11:10:28

Re: Wycieczka

Post autor: powell70 »

Ja tam jednak wolę ciepłe kraje, niekoniecznie Europę. Oczywiście taka wycieczka wiąże się z nieco większym ryzykiem niż podróżowanie po Polsce (np. udar słoneczny, poparzenia, biegunka - chociaż na nią jest ratunek, czyli Kebene), ale jest zdecydowanie przyjemniej. Uwielbiam wysokie temperatury i dobrze się w nich czuję.
ODPOWIEDZ