Najbrzydsze miasto

Zdjęcia oraz rozmowy na tematy zwiazane z miastami i regionami oraz ich panoramami.
Awatar użytkownika
Jaca
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 04/06/2015 22:30:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: Jaca »

laiokon pisze:Moim zdaniem najbrzydsze polskie miasto to Łódź.
Łódź nie jest brzydka, tylko zaniedbana. Gdyby odremontować tam kamienic to byłoby super miasto.
Jaca
Bomgerls
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28/08/2015 08:03:47

Post autor: Bomgerls »

To zdecydowanie będzie coś w USA tam miasta wyglądają okropnie BLE aż się rzygać chce jak się patrzy na ich miasta :/
Gertimol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28/08/2015 10:24:59

Post autor: Gertimol »

Jak dla mnie to najbrzydsze jest miasto zwane Krakowem smoki i inne dziwactwa bez sensu !
Loppek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28/08/2015 14:59:38
Kontakt:

Post autor: Loppek »

Warszawa. Mieszkałam tam rok i zniechęciła mnie totalnie do siebie. Wszędzie brudno, śmierdzi.
rolando
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 18/01/2015 17:24:52

Post autor: rolando »

Rzeszów był bardzo brzydki, ale się zmienił powiedzmy...w 75%. Warszawa nadal potrzebuje zmian.
edorik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04/09/2015 07:34:37

Post autor: edorik »

Najbardziej mi się Łódź nie podoba :c
beskitu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07/09/2015 07:42:11

Post autor: beskitu »

Loppek pisze:Warszawa. Mieszkałam tam rok i zniechęciła mnie totalnie do siebie. Wszędzie brudno, śmierdzi.
jak sie nie myjesz i nie sprzatasz w domu to ci smierdzi ;)
Warszawa jest bardzo czystym miastem - to stolica jest masa zatrudnionych ludzi którzy sprzątają codziennie po takich słoikach jak ty ;) ale spoko wracaj na swoją wieś doić krowy i wąchać pachnące kupki koni ;)


Co do najbrzydszego miasta to nie wiem czy kojarzycie "Puck" takie nadmorskie miasto, plaża tragiczna a w niektórych miejscach przy wodze byłą rozlana benzyna, byłam tam co prawda z 8 lat temu - może coś się zmieniło od tego czasu.
Awatar użytkownika
radekkurczak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06/09/2015 14:03:22
Lokalizacja: Katowice

Re: Najbrzydsze miasto

Post autor: radekkurczak »

Frost pisze:Jest wątek o najpiękniejszych miastach, to pogadajmy o tych najbardziej paskudnych ;) Dla mnie... Paryż, z uwagi na wszechobecny syf - to miasto chyli się ku upadkowi, gdyż zamieszkująca go ludność zdecydowanie do niego nie dorosła. A Wasze typy?
Jestem w szoku. Nie sądziłem, że spotkam się z taką opinią.
Naturalny ruch ludzkiego umysłu odbywa się nie od przyjemności do przyjemności, ale od nadziei do nadziei.
Hajnermii
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10/09/2015 10:51:06

Post autor: Hajnermii »

Jak dla mnie to w Polsce wszystkie miasta są brzydkie albo mam pecha, szok nie wiem o co chodzi :/
Joofebes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10/09/2015 12:21:53

Post autor: Joofebes »

Według mnie to Bydgoszcz i Katowce, dla mnie to dwa najbrzydsze miasta:) Nienawidzę tam przebywać.
ODPOWIEDZ