Domy modernistyczne

Dyskusje na temat wszystkiego co związane ze znanymi budowlami lub architekturą miejską.
poprad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 03/08/2017 13:10:10

Re: Domy modernistyczne

Post autor: poprad »

Ja preferują klasykę. Najlepiej domy, które przypominają dawne dworki. Ten nowoczesny styl zupełnie mnie nie urzeka. Jest w nim coś nieludzkiego.
Kinawar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19/09/2017 08:15:32

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Kinawar »

Też mi się podobają domy modernistyczne, szczególnie gdy mają inteligentne rozwiązania. Wiadomo monitoring, sterowanie pilotem,
przyda się też montaż klimatyzacji warszawa , pobieranie energii z kolektorów słonecznych itp.
Erikon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21/09/2017 07:18:46

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Erikon »

Ja ostatnio wybrałem firmę Tecbud , która nadzoruje mi budowę domu. Jestem bardzo zadowolony, kierownik pilnuje pracowników i wiem że wszystko jest dobrze, gdyż prowadzi dziennik budowy , który oczywiście mam do wglądu.
Wikawes123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 21/09/2017 20:47:41
Kontakt:

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Wikawes123 »

Niezle stronki
Redinar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26/09/2017 12:13:08

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Redinar »

Warto w takim domu zainwestować w nowoczesne płytki, możecie takie znaleźć m.in tutaj: plytki24.pl sam u nich kupowałem już jakiś czas temu i jestem naprawdę zadowolony. Wybór mają ogromny no i fajne rabaty przy zakupie idzie wyhaczyć.
Rekass
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05/10/2017 07:55:11

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Rekass »

Oczywiście warto też zadbać o nowoczesne, modernistyczne łazienki, jeśli szukacie takiego designu to sprawdźcie ten sklep:
megalazienki.eu , sam u nich wybierałem aranżację i jestem naprawdę zadowolony.
Awatar użytkownika
protego
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 03/10/2017 14:37:52
Lokalizacja: Łódź

Re: Domy modernistyczne

Post autor: protego »

Uwielbiam domy modernistyczne i w ogóle nowoczesne budownictwo, może kiedyś będę w jednym z takich mieszkał. Wynika to z faktu, że lubię futuryzm i elektronikę, dlatego prawie wszystkie rozwiązania mi się podobają - wszystkie poza monitoringiem, nie widziałem jeszcze takiego sprzętu, który by mnie urzekł swoim wyglądem. Jedyny problem z modernistycznymi domami mam taki, że wnętrza są często przekombinowane, meble mają zbyt dziwne kształty, by uznać je za praktyczne, a do tego ceny są chyba tylko dla krezusów. Ale i tak, duże przeszklenia, chromowane powierzchnie i brak jakichś zbędnych dodatków nieustannie robią na mnie wrażenie.
Dhuvugef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06/10/2017 12:04:26

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Dhuvugef »

Sam mam bardzo zmechanizowany dom, włożyłem w to troche pieniędzy, ale nic nie przebije domu z dwu poziomowym garażem wiadomo jakie są tego koszty, samo pomieszczenie do tego jakieś siłowniki windy samochodowe cena takiego garażu oscyluje po między 100/150 tyś złotych.
Keins212
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07/10/2017 21:32:39

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Keins212 »

Bardzo mi się podoba taki styl
Awatar użytkownika
garmin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 12/10/2017 14:50:54
Lokalizacja: Toruń

Re: Domy modernistyczne

Post autor: garmin »

Może nie w całości, ale mimo wszystko lubię pomieszczenia w stylu modernistycznym. Najłatwiej jest go wprowadzić w łazience i kuchni, bo tam jest najwięcej sprzętu elektronicznego. Na zewnątrz trudno mi jest sobie wyobrazić zastosowanie tego stylu, poza budową garażu, ale według mnie do klasycznego stylu łatwiej i szybciej jest znaleźć meble niż do modernistycznych.
ODPOWIEDZ