Wszystko o remontach

Jeśli jesteś autorem strony poświęconej budowlom i architekturze, to właśnie tu możesz o tym poinformować innych. Możesz tu również wypowiedzieć się pozytywnie lub negatywnie na temat innych stron.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Wszystko o remontach

Post autor: Wiktoria »

Sama jestem teraz na etapie przeprowadzania remontu. Najprawdopodobniej będę musiała zacząć od sypialni. ;)
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
grzegorztyn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07/05/2018 09:26:02

Re: Wszystko o remontach

Post autor: grzegorztyn »

Mieszkacie w okolicach Zielonej Góry i poszukujecie dobrej ekipy remontowej do wykończenia domu lub usług dekarskich? Zapoznajcie się z ofertą http://www.budownictwo-budrem.pl , którzy specjalizują się w szeroko pojętych usługach budowlanych, wykonywaniu instalacji wodnych i gazowych, robotach ciesielsko-dekarskich, pracach wykończeniowych.
etii
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26/07/2018 09:30:07

Re: Wszystko o remontach

Post autor: etii »

Remonty zawsze kojarzyły mi się z dużym sprzątaniem po nich :p Dobrze, że już mam je za sobą :)
Kordylier
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24/10/2018 14:17:52

Re: Wszystko o remontach

Post autor: Kordylier »

Cześć,

może szukacie profesjonalnej ekipy, która oferuje ocieplenia domów śląskie i małopolskie???
Mam coś ciekawego dla Was, kto jest zainteresowany niech napisze :)

Miłego dnia! ;)
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Wszystko o remontach

Post autor: Wiktoria »

Ja póki co nie szukam takiej pomocy. ;)
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
Damienn0S
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 09/07/2019 08:04:11

Re: Wszystko o remontach

Post autor: Damienn0S »

A czy ktoś z was zna może forum, na którym Polacy udzielają porad dotyczących remontów i budowy za granicą? Np. w Anglii? Ciekaw jestem jak to wypada z tamtejszymi ekipami budowlanymi, materiałami, kosztami i różnymi pozwoleniami.
ODPOWIEDZ