Cuda Architektury

Jeśli jesteś autorem strony poświęconej budowlom i architekturze, to właśnie tu możesz o tym poinformować innych. Możesz tu również wypowiedzieć się pozytywnie lub negatywnie na temat innych stron.
Bigiel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 01/09/2015 18:41:11

Post autor: Bigiel »

mi sie to baaardzo podoba
Awatar użytkownika
marcinwroblewski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 19/02/2014 09:19:43
Lokalizacja: Łódź

Post autor: marcinwroblewski »

Zapraszam również na facebooka - https://www.facebook.com/cudaarchitektury/ gdzie oprócz nowych postów związanych z portalem Cuda Architektury prezentuje zdjęcia innych ciekawych budowli.
Ostatnio zmieniony 17/09/2015 07:02:20 przez marcinwroblewski, łącznie zmieniany 1 raz.
edmis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27/08/2015 12:37:33

Post autor: edmis »

Jestem pod dużym wrażeniem Fajnie, że ludziom się chce i robią w życiu ciekawe, inspirujące rzeczy
Faznerloz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15/09/2015 09:22:52

Post autor: Faznerloz »

Wielki Chiński mur to jest cud a nie jakaś głupota :P Ja bym chciał pojechać tam ale nie mam kasy :/
Awatar użytkownika
marcinwroblewski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 19/02/2014 09:19:43
Lokalizacja: Łódź

Post autor: marcinwroblewski »

Zgadzam się w pełni że chiński mur to cud architektury. Jednak na swojej stronie staram się umieszczać mniej znane obiekty, które są równie atrakcyjne i godne zobaczenie, zwiedzenia.
agakowalska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 01/03/2015 12:10:28

Post autor: agakowalska »

marcinwroblewski dobrze robisz, bo to właśnie różnorodność i znajomość różnorakich rozwiązań jest domeną architekta i ogółem architektury ;D Fajny profil, pozdrawiam :)
rolando
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 18/01/2015 17:24:52

Post autor: rolando »

Urzekło mnie to muzeum w kształcie dzbanka i kubka. :D
Awatar użytkownika
marcinwroblewski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 19/02/2014 09:19:43
Lokalizacja: Łódź

Post autor: marcinwroblewski »

To prawda, że muzeum w kształcie dzbanka i filiżanki jest piękne. Wczoraj wieczorem opublikowałem zestawienie 25 najpiękniejszych sal koncertowych na świecie (http://cudaarchitektury.pl/25-niezwykly ... a-swiecie/) (jest też polski akcent). Serdecznie zapraszam do podziwiania tych perełek architektury.
Cebulin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05/11/2015 17:56:49
Kontakt:

Re: Cuda Architektury

Post autor: Cebulin »

Genialna strona. :) niektóre prezentacje są fenomenalne!
DominikT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 30/06/2015 13:54:19

Re: Cuda Architektury

Post autor: DominikT »

Z tej listy moja ulubiona budowla to Filharmonia w Szczecinie! W Polsce można znaleźć sporo ciekawych architektonicznie budynków. Niestety nie wszystkie są projektowane przez naszych rodaków. Na przykład Filharmonia była projektowana przez Hiszpanów. Staram się wspierać polski biznes dlatego do projektu domu wynająłem dwóch architektów z Warszawy http://81.waw.pl/. Na ich stronie znalazłem projekty, które mi się spodobały i chciałem na nich bazować. Jednak przedstawili mi inny, równie innowacyjny pomysł, który wykorzystałem przy budowie domu. Gdy będzie ukończony pochwalę się zdjęciami.
ODPOWIEDZ