Jakie schody do domu

Tu możecie się pochwalić wykonanymi przez Was zdjęciami, lub nakręconymi filmikami.
Ziomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 21/03/2018 12:14:21

Jakie schody do domu

Post autor: Ziomek »

Zazwyczaj gdy wchodzimy do domu to zwracamy uwagę na chody. Moim zdaniem fajnie gdy sa efektowne i trochę rzucają sie w oczy.Mi bardzo podobają się schody z kamienia. Takie granitowe czy marmurowe jakie sa dostępne tutaj http://www.jppilch.pl/pl świetnie wyglądają same w sobie i na pewno zwrócą uwagę naszych gości
Awatar użytkownika
mikimikift
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 07/09/2018 14:30:30

Re: Jakie schody do domu

Post autor: mikimikift »

Znakomicie! Dzięki wielkie za ciekawe informacje w tym obszarze. Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Nie bój się wielkiego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi. - David Lloyd George
peastuccuncam7e
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 08/09/2018 16:55:45

Re: Jakie schody do domu

Post autor: peastuccuncam7e »

Wielkie dzięki za sprawdzone info! Jestem pewien, że mi się to przyda :)
Awatar użytkownika
shawnelszr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08/09/2018 17:08:42

Re: Jakie schody do domu

Post autor: shawnelszr »

To jest raczej temat dla specjalisty w tej dziedzinie. Przynajmniej moim zdaniem.
wszystko sprowadza się do prostych równań . Dzielenia smutku, pomnażania szczęścia, odejmowania samotności i dodawania otuchy.
Awatar użytkownika
shibishami
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 14/09/2018 07:38:40

Re: Jakie schody do domu

Post autor: shibishami »

Trzeba się w tym temacie rozejrzeć trochę w internecie. Bez problemu powinno się coś znaleźć.
Zaraz rozpędzisz się tak, że nie wyhamujesz przed urwiskiem.
januszbudowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 17/10/2017 17:50:12
Kontakt:

Re: Jakie schody do domu

Post autor: januszbudowy »

Takie efektowne na pewno robią wrażenie, ale zakładam że nie są tanie;/
gabi121
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 24/03/2018 15:54:59

Re: Jakie schody do domu

Post autor: gabi121 »

Z kamienia.... no nie wiem. Moze to i wyglada dobrze, ale raczej kojarzy sie z urzedami i instytucjami panstwowymi a nie z domem. Dom musi tworzyc przyjazną, rodzinna atmosfere - wnetrze ma byc cieple i przytulne. Nie bez przyczyny wiekszosc ludzi decyduje sie na drewniane schody. Jak dla mnie nie ma innej opcji podobnie jak z parkietem. Solidne, wytrzymale drewno ma swojego ducha, a systematycznie impregnowane olejem do parkietu luxdecor bardzo dlugo utrzyma swoje naturalne piekna
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Jakie schody do domu

Post autor: Wiktoria »

Takie schody z kamienia są drogie i rzeczywiście nie wyglądają zbyt estetycznie.
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
byronGed
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 30/04/2019 04:03:16
Lokalizacja: Norway
Kontakt:

Jakie schody do domu

Post autor: byronGed »

Niedlugo buduje kolejny budynek agroturystyczny i zastanawiam sie nad konkretnym rozwiazaniem dotyczacym schodow.Jakie sa lepsze ? Okragle czy moze proste?
LenOrdevy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23/08/2019 18:33:38
Lokalizacja: Canada

Jakie schody do domu

Post autor: LenOrdevy »

Jakie sa wg Was nowoczesne schody wewnętrzne? Czy tylko material, z ktorego wykonane sa takie schody, jest wazny, czy takze np projekt i wykonanie?
Zapraszam do dyskusji i zachecam do wklejania fotek swoich schodow wewnetrznych.
ODPOWIEDZ