Moja Makieta WTC Zdjecia ,

Tu możecie się pochwalić wykonanymi przez Was zdjęciami, lub nakręconymi filmikami.
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Moja Makieta WTC Zdjecia ,

Post autor: Bastion_ »

Oto moja makieta WTC , mowcie jak wrazenia ..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jesli cchecie wiedziec cos wiecej o tej makiecie , to pytajcie , odpowiem na wszystko :D Sluze pomoca. Pozdro
WTC Theory....
wojto
Administrator
Administrator
Posty: 71
Rejestracja: 08/08/2006 20:27:08
Lokalizacja: Warszawa, Zamość
Kontakt:

Post autor: wojto »

Gdzieś już wypowiadałem się na temat tych makiet, może Webhelp?
Widze, że dalej nie dokończyłeś jednej z wież ;) np. brak anteny.

Ogólnie bardzo fajnie to wygląda, chętnie bym taką makietę postawił u siebie w pokoju aby goście podziwiali.

Szkoda, że pozostałych wież WTC od 3-7 nie umieściłeś na projekcie, jeszcze ładniej by to wyglądało.
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Jutro zabiore sie mozliwe za WTC 7 , a wtc 3 Juz jest w ukonczeniu . Antena bedzie ale narazie zastanawiam sie z czego ja zrobic ( poprzednia wersja byla z kredki , ale byla zbyt"nireealistyczna") Pare elemetow Wymaga jeszcze dokonczenia , Ogolnie moge poslozyc tobie moimi informacjami do budowy takiej makiety :D Pozdrawiam
WTC Theory....
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

To bedzie news , zaczynam nową makiete , ta juz bedzie w pełni profesionalna , zero uchybien i niedopatrzen , bedzie rozmiarowo identyczna jak poprzednia , jutro trzeba sie wybrac do sklepu , jesli ktos bedzie chcial to moge dawac zdjecia z postepow prac , ale mozecie sie zglaszac to moge pomoc w budowie takiego czegos , Pozdrawiam
WTC Theory....
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Obrazek

potrzebuje pomocy w wyborze koloru wiez wtc , wybierajcie w kolorach metalizowanych Polished steel polished aluminium i aluminium , prosze o pomoc , ja wybralem polished steel dla scian a polished aluminium dla tych takich pasków na scianach (sky lobby ) kazdy wie o co kaman , aha potrzebuje jeszcze pomocy w wyborze koloru dachu tj , wiezy z anteną pozdro
WTC Theory....
wojto
Administrator
Administrator
Posty: 71
Rejestracja: 08/08/2006 20:27:08
Lokalizacja: Warszawa, Zamość
Kontakt:

Post autor: wojto »

Oba wymienione przez Ciebie kolory wydają mi się za jasne.
Chyba najdokładniejszy wygląd wież możesz zobaczyć w tym programie z działu download: http://www.budowle.pl/download/files/wtc.exe

kolor dachu i anteny też widać na zdjęciu

screen poniżej:
Obrazek
Awatar użytkownika
VeNoN
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 12/09/2006 17:09:25
Lokalizacja: Chicago

Post autor: VeNoN »

Co do budowli... calkiem fajna... masz talent i cierpliwosc :) to widac :D:D a co do koloruo to ja proponuje torche ciemniesze :) Np. ciemny szary Dark Admiralty Grey !
Pozdro
Chicago FoReVeR !!!!!!!!!!!!!
New York ForeVer !!!!!!!!!!!!
Miami ForeVer !!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Obrazek

Obrazek

Nowa antena i dach , dach jeszcze do pomalowania , a tak wogole to teraz robie upgrade starego modelu , niechce mi sie zaczynac od nowa całej tej plątaniny, bedą nowe budynki , WTC7 , WTC3 i reszta , wieze bedą pomalowane i lepiej wykonczone(raczje skonczone) jutro zamieszcze Foty Z tego procesu .. Eloooo
WTC Theory....
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Taaaa i projek stracił budulec , dopiero moze na nastepny tydzien bedzie tektura , ale dzis wieczorem umieszcze zdjecia makiety bez Wtc 6,5,4 i zobaczycie jak to wyglada , aha ten czas przeznaczam wlasnie na poprawki , no to fotki wieczorem , NARA
WTC Theory....
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Noooooooooooooooo! Przyznaję! Masz talent Bastion_! I jak dokładnie to zrobiłeś!!! No naprawdę! Ja też chcę mieć takie! Jeżeli chodzi o kolor jest też dobry, ale przydał by się trochę ciemniejszy kolor, ale może być!
Cześć.
Nowy Jork - Manhattan
ODPOWIEDZ