skandynawski styl?

Znalazłeś w Internecie ciekawe zdjęcie, filmik lub inny plik dotyczący architektury? Tytaj możesz podać do niego link
renata25
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 18/05/2017 08:12:04

Re: skandynawski styl?

Post autor: renata25 »

Dla mnie styl skandynawski jest zbyt prosty i nie na czasie, ja osobiście wolę prostotę ale w nowoczesnym stylu.
aaama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 04/10/2017 12:38:07

Re: skandynawski styl?

Post autor: aaama »

Bardzo mi sie ten styl podoba, jezeli bede w domu cos zmieniac to z pewnoscia bedzie to cos w tym stylu.
Awatar użytkownika
pomocnyTomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 11/10/2017 13:25:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: skandynawski styl?

Post autor: pomocnyTomek »

Mi również nie podoba się skandynawski styl ale zauważyłem, że jest coraz bardziej popularny. Ciekawe jak długo ten styl się utrzyma.
Zachowaj tylko te wspomnienia, które dają ci radość.
Wytrzymała folia ogrodnicza do Twojego ogrodu.
Sfalaa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 29/10/2017 19:09:16
Kontakt:

Re: skandynawski styl?

Post autor: Sfalaa »

Styl skandynawski odpowiednio wprowadzony jest fajny i ciepły. Chyba, że ktoś poprzez ten styl rozumie tylko ascetyzm i biel - no to już kiepsko :(
HubertBat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 20/09/2017 14:40:58

Re: skandynawski styl?

Post autor: HubertBat »

Do skandynawskiego stylu dobrze się nadają białe lub szare listwy led. Płyty oraz okładziny ścienne również można poszukać do tego stylu. :wink:
Marlena77
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 21/06/2016 20:45:01

Re: skandynawski styl?

Post autor: Marlena77 »

Dokladnie, styl skandynawski moze byc przeciez odrobine rozny od ram, w ktore sie go probuje wlozyc. Jest to przeciez styl, gdzie kroluje drewno - lite drewno, a meble z takiego materialu mozna znalezc w sklepie DomDekor. Jesli chodzi o lozka, to spojrzcie: https://www.urokdrewna.pl/lozka/lozka-bukowe-ida - lita sosna, czy polski buk - to gwarancja dobrego wypoczynku.
farmville43
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20/11/2017 19:32:53

Re: skandynawski styl?

Post autor: farmville43 »

skandynawski styl jest cudowny! ja w takiej właśnie aranżacji urządziłam swoją kuchnię. Wygląda naprawdę imponująco i wszyscy goście się nią zachwycają :) Zainspirowałam się artykułem z http://www.trool.pl/ i teraz mam naprawdę piękną kuchnię.
karin83
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 28/12/2015 13:17:11

Re: skandynawski styl?

Post autor: karin83 »

Akurat nie dla mnie, ale wiem, że sporo osób lubi. Zresztą teraz jest bardzo modny. Widziałam wiele aranżacji w tym temacie. Wykorzystywane są tego typu https://www.promarkmeble24.pl/category/ ... rozkladane wersalki w odcieniach bieli czy szarości, sporo bielonego drewna itp. Z pewnością taki styl może się podobać.
Awatar użytkownika
Lima23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 07/07/2017 06:47:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: skandynawski styl?

Post autor: Lima23 »

Jeden z moich ulubionych stylów w architekturze wnętrz :).
Po prostu Lima :)
Malwwina
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17/03/2020 12:03:51

Re: skandynawski styl?

Post autor: Malwwina »

Skandynawski styl jest bardzo ciekawy! myślę tak urządzić salon :)
ODPOWIEDZ