Co sądzicie o firmach budowlanych?

Wyraź swoją opinię na temat strony https://www.budowle.pl oraz na temat tego forum. Możesz tutaj wytknąć nam wszystkie błędy, a także pochwalić lub zbluzgać ;)
JacekS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20/10/2015 21:26:52

Re: Co sądzicie o firmach budowlanych?

Post autor: JacekS »

Skanska jest spoko, ale mniejsze i tańsze firmy nie zawsze są ok. Dlatego warto bazować na poleceniach w tej branży.
hanianow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 17/11/2015 12:17:48

Re: Co sądzicie o firmach budowlanych?

Post autor: hanianow »

To zależy. Oczywiście zdarzają się bardzo profesjonalne firmy, ale nie jest wcale trudno trafić na partaczy.
Michal77
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 16/11/2015 19:56:53

Re: Co sądzicie o firmach budowlanych?

Post autor: Michal77 »

Firmy budowlane mimo wszystko zawsze kojarzą się z długim czasem realizacji remontów:( Niestety taka jest prawda.
adamporecz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 28/12/2015 10:40:32

Re: Co sądzicie o firmach budowlanych?

Post autor: adamporecz »

Jak sie bierze firme pana mirka to napewno. Teraz jak firme stac na auta, ubiur roboczy itd to i zlecen nieprzeciągają.
andzia3606
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 20/01/2016 18:30:49

Re: Co sądzicie o firmach budowlanych?

Post autor: andzia3606 »

trzeba mieć szczęście żeby trafic na dobra firme
rolando
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 18/01/2015 17:24:52

Re: Co sądzicie o firmach budowlanych?

Post autor: rolando »

Trzeba wybierać te sprawdzone i polecane które budowały swoją markę długi czas.
franekbudowniczy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 10/11/2015 11:38:17

Re: Co sądzicie o firmach budowlanych?

Post autor: franekbudowniczy »

Dobra firma to taka, która stosuje nowoczesny sprzęt. Oczywiste wydaje się na przykład, że ręczny transport, czyli przenoszenie ciężkich materiałów przez człowieka jest niemal niemożliwe, dlatego potrzebne są w takiej firmie dobrej jakości sprzęty takie jak balansery i manipulatory umożliwiające ich przenoszenie, a także na przykład chociażby pracę na wysokościach!
Awatar użytkownika
baltazzar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 16/02/2016 18:55:48

Re: Co sądzicie o firmach budowlanych?

Post autor: baltazzar »

Najlepsze firmy budowlane to te sprawdzone i polecone przez kogoś. Firmy z sieci nie robią zbyt dokładnie swojej pracy.
Kruki wszędzie są czarne.
witrans
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 31/03/2016 21:21:10

Re: Co sądzicie o firmach budowlanych?

Post autor: witrans »

Mam do czynienia z takimi firmami na co dzień. Moja praca to transport materiałów sypkich luzem więc co nie co wiem. Miałem do czynienia z wieloma firmami budowlanymi i muszę stwierdzić, że mało kiedy trafia się rzetelna firma, która z wysokiej jakości materiałów wybuduje dom. Ale wiadomo, teraz liczy się cięcie kosztów a nie jakość wykonania.
krzysiekmalewski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29/04/2016 09:43:46

Re: Co sądzicie o firmach budowlanych?

Post autor: krzysiekmalewski »

Nawet z polecenia można wtopić. Najlepiej jest przejrzeć opinie w sieci, których jest zazwyczaj pełno.
Ja wybrałem firmę brukarską Negacz.pl do wykonania paru prac brukarskich jak podjazd do garażu, wykonanie chodnika, tarasu oraz paru zmian w ogrodzie, też związanych z nawierzchnią z kostki brukowej.
Efekt jest świetny i jestem bardzo zadowolony, ale wziąłem firmę sprawdzoną, która nie ma negatywnych opinii w sieci. I tym radze się sugerować wybierając obojętnie jaką firmę budowlaną.
ODPOWIEDZ