Natur Eko Dom opinie

Wyraź swoją opinię na temat strony https://www.budowle.pl oraz na temat tego forum. Możesz tutaj wytknąć nam wszystkie błędy, a także pochwalić lub zbluzgać ;)
Awatar użytkownika
toffie34
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04/02/2017 20:35:28

Natur Eko Dom opinie

Post autor: toffie34 »

Zawsze fascynowały mnie konstrukcje drewniane i gdy przyszedł czas wyboru konstrukcji swego domu zastanawiam się nad budową domu drewnianego z bala. Znalazłam kilka realizacji firmy Natur Eko Dom, które mi się spodobały i zastanawiam się nad powierzeniem im budowy. Może koś z Was miał z nimi styczność i może wypowiedzieć się na ich temat? Proszę podzielcie się swymi opiniami, chętnie je poznam.
Nie naprawia mnie, nie uzdrawia, ale sprawia, że życie jest warte istnienia.
Zuza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 26/02/2017 17:46:34

Re: Natur Eko Dom opinie

Post autor: Zuza »

Bardzo fajnie, ze ludzie zaczęli myśleć o budowaniu domów drewnianych. Domy te są bardzo ekologiczne i energooszczędne sama chciałabym kiedyś w takim zamieszkać. Skoro znasz kilka ich realizacji to porozmawiaj z ludźmi, którzy tam mieszkają na temat tej budowy i samej firmy. Myślę, że Ci którzy współpracowali z nimi mają największą wiedzę o nich. W internecie z tego co znalazłam cieszą się dobrą opinią.
Zuza80
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27/02/2017 23:07:42

Re: Natur Eko Dom opinie

Post autor: Zuza80 »

Moj brat ma taki dom. Bardzo sobie chwali. Początkowo też miał obawy ale zagłębił się w temat (a wierz mi, że on jest z tych co musza wszystko wiedzieć) i w końcu się zdecydował. W tym roku minie 8 lat jak się wprowadził. Jest bardzo zadowolony i wszystkim poleca takie rozwiazanie.
Jackie613
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28/02/2017 12:36:39

Re: Natur Eko Dom opinie

Post autor: Jackie613 »

Ja próbuję właśnie się do tego zastosować zacząłem klasycznie od paneli słonecznych, zobaczymy.. :]
karolina_61866
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 25/01/2016 22:22:07

Re: Natur Eko Dom opinie

Post autor: karolina_61866 »

www.naturekodom.pl/ tutaj budują z nowymi technologiami. Natur Eko Dom ma siedzibę nad Wielkimi Jeziorami Mazurskimi. Do produkcji domów wykorzystuje bale z dostępnej w tym regionie sosny mazurskiej.
Kasia67
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02/03/2017 15:56:34

Re: Natur Eko Dom opinie

Post autor: Kasia67 »

Moja bliska znajoma jakiś czas temu właśnie budowała z nimi swój dom. Bardzo komfortowe rozwiązanie. Budowa jest znacznie krótsza, ściany zajmują mniej miejsca także jest więcej przestrzeni w środku domu. Jestem fanką takich budowli, pięknie się one prezentują z zewnątrz. Może kiedyś też uda mi się taki kupić.
Zuza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 26/02/2017 17:46:34

Re: Natur Eko Dom opinie

Post autor: Zuza »

toffie34 i jak zdecydowałaś się na nich? Kiedy rozpoczynasz budowę? Daj znać bo jestem ciekawa wrażenia jakie na Tobie zrobiła ta firma.
Antek Shakes&Fidget
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27/03/2017 23:21:38

Re: Natur Eko Dom opinie

Post autor: Antek Shakes&Fidget »

Mi się bardzo taki dom podoba. Chciałbym kiedyś taki mieć. Myślę, że jeśli oni się zajmują długi czas wykonaniem tego typu obiektów, to poczytaj sobie komentarze na temat tej firmy. Jeśli są tylko rzetelni, to powinni wykonać tak jak tego oczekujesz. Oby cena nie była wygórowana tylko.
_____________________________________________________________
shakes&fidget hack
Igancka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06/08/2018 17:13:15

Re: Natur Eko Dom opinie

Post autor: Igancka »

Eko domy to mega mądre rozwiązanie ( I w sumie trochę na czasie ). Wiem, że na początku trochę trzeba zainwestować ale z czasem wszystko się zwraca i przy okazji niwelujemy trochę zagrożenie dla środowiska, które i tak już jest dużym problemem. Słyszeliście może o Zielonych Domach? Niedawno kupiliśmy z mężem działkę i teraz czas na dom, przeglądaliśmy różne oferty i ta zapadła nam w pamięci. Ceny są atrakcyjne, ale bardziej ciekawy mnie długofalowe rozwiązanie z oszczędnościami (to będzie nasz pierwszy 'zielony dom')
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Natur Eko Dom opinie

Post autor: Wiktoria »

Domy drewniane w wielu przypadkach nie są jednak wystarczająco wytrzymałe.
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
ODPOWIEDZ